Oferta / Śmieszne /

Doskonałym pomysłem na prezent mogą być śmieszne gadżety. Takie gadżety na ogół wręcza się osobom z którymi jest się raczej w bliskich relacjach. Inaczej mogło by się to wydawać nieco nie stosowne, ale to jeszcze zależy oczywiście od konkretnej sytuacji. Zawsze może być przecież z tym dość różnie. Typowe okazje na takie śmieszne prezenty to bez najmniejszego wątpienia urodziny, a w szczególności osiemnaste urodziny, które zwyczajowo są dosyć hucznie świętowane przez wiele różnych osób. Inną okazją do podarowania takiego właśnie śmiesznego prezentu mogą być imieniny albo walentynki. Ponieważ na takie okazje prezenty wręcza się osobom które się dobrze zna nie powinno być problemu z wybraniem odpowiedniego śmiesznego gadżetu.

Śmieszne

Planetarium Gwiazda Śmierci

Planetarium Gwiazda Śmierci

Niesławna Gwiazda Śmierci rodem z Gwiezdnych Wojen już dziś może zagościć na Twoim biurku.

154.95 zł

więcej

Wodne Bomby

Wodne Bomby

Dwadzieścia balonowych bomb, którymi możesz rozpętać całkiem niezłą wojnę! Polecamy szczególnie w ciepłe dni.

6.95 zł

więcej

Wybuchowe Papierosy

Wybuchowe Papierosy

Prawdziwy postrach palaczy! Kiedy zawiodą wszelkie formy zakazów palenia, trzeba wytoczyć ciężkie działa! Oj będzie gorąco.

11.95 zł

więcej

Magiczne Świeczki

Magiczne Świeczki

Myślisz, że masz tyle siły w płucach, aby zdmuchnąć świeczki? Zwykłe pewnie tak, ale nie Magiczne!

9.95 zł

więcej

Brudzący Kalejdoskop

Brudzący Kalejdoskop

Super pomysł na żart, który Twoja ofiara zapamięta na długo! Póki nie spojrzy w lustro będzie nieświadoma.

12.95 zł

więcej

Pierścień do Piwa

Pierścień do Piwa

Po co wiecznie szukać otwieracza skoro możesz go mieć zawsze na swoim palcu?

14.95 zł

więcej

Pluszowy Notes

Pluszowy Notes

Od dziś zeszyt nie będzie musiał kojarzyć Ci się z klasówkami oraz pisaniem długich wypracowań, teraz możesz się nawet do niego przytulić!

44.95 zł

więcej

Przejdź do strony:

« poprzednia | 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 ... 98 | następna »
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Na tej stronie przedstawiono jedynie katalog produktów oraz odnośniki do innych sklepów internetowych będących w posiadaniu danego produktu. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować aktualności oferty produktowej jak i cen. Po kliknięciu w odnośnik, prowadzący do danego sklepu internetowego, zalecane jest sprawdzenie ceny produktu i regulaminu danego sklepu.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij